Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 940 мм |
| Ені | 940 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 170 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
ШЖЭТ-3 қуыру шкафы: Қосылымы: 380 В, Камералар (пештер) саны: 3, Камера өлшемдері: 538х535х290 мм, Науа ыдыстарының пішімі: 530х470 мм, Температура режимі: 20-дан 270 °C-қа дейін, Қыздыру уақыты: 30 мин., Қуаты: 14,4 кВТ, Өлшемдері: 940х940х1510 мм. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера көміртекті болаттан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған. Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді. Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу. 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 700 000 ₸




