Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Өндіруші | Gottak |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 1265 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 129 кг |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Плита электрическая ПЭТ-6П- КЭТ-0,12 (1400х900х850). Без духовки, 380 В; 18 кВт. Температура нагрева до 480 С. Площадь конфорок: 0,72 м2. Время разогрева до максимальной температуры: 30 мин. Корпус выполнен из нержавеющей стали, подставка - из крашенного металла. Сертификат СТ КЗ. Переключатели Gottak, Испания, комфорки Белоруссия.
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 495 000 ₸




