Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Өндіруші | Gottak |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 90 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Электр плитасы ПЭТ-4П- КЭТ-0,12 (940х900х850). Пеш жоқ, 380 В; 12 кВТ. Әрбір конфорканың қуаты 3 кВТ. Қыздыру температурасы 480 С дейін. Оттықтардың ауданы: 0,48 м2. Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры сырланған металдан жасалған. Сертификат СТ КЗ. Қосқыштар Gottak, Испания, комфорки Беларусь.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 359 000 ₸




