| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 94 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Электрлік плита 4-конф. жылу жоқ.ЭҮП шкафы-0,48-01 (беті тот баспайтын.) (840(1050)x850x860(880)мм, 12 кВТ, 380В)
Электрлі 4 оттықты плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды (қайнату, қуыру, бұқтыру және тұздау) дайындайтын, плитадағы ыдыстардағы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған.
ЭҮП-0,48-01 пластинасының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және үстіңгі бөліктерден, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,48 м2 болатын төрт шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды, оттықтардың қуатын реттеудің үш сатысы. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
- Бағасы: 373 000 ₸




