| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 16.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Ені | 895 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 135 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
|
Өндіруші |
ПИШТЕХ |
|
Ел |
Ресей |
|
Автожағу |
Жоқ |
|
Қаптамасыз габариттері (ЛхШхВ), мм |
840(1050)х850(900)х860(880) |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм |
1000х1010х1100 |
|
Газды бақылау |
Жоқ |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
СЭҚ ТН коды |
8419818000 |
|
Тауардың коды |
н0000248273 |
|
Камералар саны |
1 |
|
Жинақтау |
530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 табақ. |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
135 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
155 |
|
Дайындау материалы |
аралас (тот баспайтын. болат+мырышталған болат) |
|
Үрмелі шкафтың болуы |
Иә |
|
Конвекцияның болуы |
Жоқ |
|
Кернеу/жиілік |
380 Жылы |
|
Конфорканың номиналды қуаты, кВТ |
3 |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
16.8 |
|
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ |
16.8 |
|
Номиналды кернеу, В |
380 Жылы |
Электрлі 4 оттықты плита қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды (қайнату, қуыру, бұқтыру және тұздау) дайындайтын, плитадағы ыдыстардағы жартылай фабрикаттарды термиялық өңдеуге арналған.
ЭҮП-0,48-ДШ-02 пластинасының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және үстіңгі бөліктерден, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған. Плита жалпы ауданы 0,48 м2 болатын төрт шойын оттықпен жабдықталған., әрқайсысының өлшемі 417х295 мм., бір оттықтың қуаты 3 кВТ., жұмыс бетінің максималды температурасы 480 градустан аспайды.Плитада GN 1/1 (530х470 мм) пісірме табақтарға/гастроэмкосттарға арналған 4 деңгейлі қуыру шкафы бар. Жиынтықта 530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 науа бар. Қуыруға арналған шкафта үстіңгі және астыңғы көлеңкелердің қуатын бөлек реттеуге болады. Қуыруға арналған шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС: +45 - +270(±10).
Қуырғыш шкаф 300 С-тан жоғары қызып кетуден қорғайтын авариялық сақтандырғышпен жабдықталған. Плита биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталады. Паллетте құрастырылған түрде жеткізіледі.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
- Бағасы: 526 000 ₸




