Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Плитаның түрі | Пеш жоқ плита |
| Пісіру беті | Индукциялық |
| Пісіру бетін жабу | Шыны керамика |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелер үшін, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Қуат көзі | Электр энергиясы |
| Номиналды кернеу | 380 Жылы |
| Орналасқан жері | Едендік |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 14 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Индукциялық оттықтардың саны | 4 |
| Конфорканың орналасуы | шаршы |
| Қалдық жылу индикаторы | Иә |
| Ауа қуырғыш | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 |
Сипаттамасы Индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Плитаның корпусы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 279 000 ₸










