Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Шредердің клапаны | + |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 500
Ені (мм): 575
Биіктігі (мм): 1720
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 58 кг
Пайдалы көлем: 310Л
Жалпы көлемі: 310Л
Тамақтандыру:Тұтынылатын қуат: 220V
Номиналды жиілік: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 1.6kW*h/24h
Техникалық сипаттамалар:Хладагент: R600a/44g
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 190 000 ₸








