Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің қаңқасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Жиһаз түрі | сөре |
| Кесте түрі | Аралдық |
| Мақсаты | Көпфункционалды |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстелдің құрылымы | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Сөре түрі | Бүтін |
| Үстелдің үстіңгі тақтайына біркелкі бөлінген рұқсат етілген жүктеме | 40 кг |
| Габариттік өлшемдер | |
| Үстелдің үстіңгі қабатының қалыңдығы | 10 мм |
Сілтеме бойынша қосымша тауарлар: http://torgline.kz
Үстелге арналған сөре 120*60*30
Сілтеме бойынша қосымша тауарлар: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 600 ₸






