Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Ұн жұмыстары үшін (нан-тоқаш және кондитерлік өндіріс) |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
Сілтеме бойынша қосымша тауарлар: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 1800
Ені (мм): 800
Биіктігі (мм): 800
Азық-түлік өнімдерін кесуге, өңдеуге және т.б. үшін қажетті үстел. Кесетін ұшақтар кез келген асүйде міндетті болып табылады.
Сілтеме бойынша қосымша тауарлар: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 85 900 ₸




