Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде реттеу, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Ені | 1250 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмақ | 65 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 150 мм |
| Ішкі ені | 820 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
| Қосылу | 220/380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Камера өлшемдері | 610х820х150 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 300 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Қуат | 6 кВТ |
| Ені | 1250 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру, ет, балық, көкөніс және басқа да тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель температураны реттеуге арналған 2 релесі бар электромеханикалық басқару панелімен, камераның төменгі және жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтерімен, ішкі жарықтандырумен және бакелиттен жасалған жылытылмайтын тұтқасы бар есікпен және жұмыс процесін басқаруға мүмкіндік беретін бақылау терезесімен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, алдыңғы панелі тот баспайтын болаттан және шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер
- Қызып кету кезінде автоматты түрде өшіру
- Қыздыру индикаторы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40 кг/сағ
- Температуралық диапазон: 20-дан 300 °C-қа дейін
- Жұмыс температурасы: 210 °C
- Тэндер саны: 10
- Қыздыру уақыты 210 °C дейін: 15 мин.
- Материалдың қалыңдығы:
- Болат: 0,8 мм
- Темір: 0,6 мм
- Шыны: 5 мм
- Сонымен қатар, металл пештің орнына тасты сатып алуға болады.
- Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 184 600 ₸







