Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 10 кг |
| Максималды өнімділік | 150 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 190 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 21 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 220
Ені (мм): 300
Биіктігі (мм): 520
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 30 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220в
Тұтынылатын қуат: 1100w
Номиналды жиілік: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Жылдамдық: 170 айналым/мин
Өнімділік: 120 кг/сағ
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 104 500 ₸









