| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 600 кг/сағ |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1000 Вт |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Ерекшеліктері | Кескіш дискімен жабдықтау, Абразивті дискімен жабдықтау, Жолақпен кесуге арналған дискімен жабдықтау, Сүрткіш дискімен жинақтау, текше кесуге арналған дискімен жабдықтау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 340 мм |
| Биіктігі | 650 мм |
| Салмақ | 36 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
|
Өндіруші |
Торгмаш Баранович (Беларусь) |
|
Ел |
Беларусь |
|
Қаптамасыз габариттері (ЛхШхВ), мм |
600х340х650 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм |
636х428х745 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
36 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
41 |
МПР-350М сүрту-кесу машиналары пісірілген өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүртуге, шикі және пісірілген өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, шалқан, шалқан, қияр, қызанақ және т.б.) кесуге арналған. және т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге, картопты, сәбізді ұсақтап турауға, сондай-ақ қырыққабатты ұсақтауға арналған.
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және көкөністерді өңдейтін шағын кәсіпорындарда пайдалануға арналған.
МПР-350М - шикі және пісірілген тағамдарды кесуге, пісірілген тағамдарды сүртуге арналған.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Шикі картопты қалыңдығы 10 мм, кг/сағ, 350-ден кем емес тілімдерге (тілімдерге) кесу кезіндегі өнімділік
Картопты сүрту кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде 600
Кесу түрлерінің саны 11
Сүрту түрлерінің саны 2
Ауысымдық жұмыс органдарының жиынтығы:
сүрту дискісі 4 мм МПР-350М.00.00.04- 1 дана
аралас пышақ 5х10 мм МПР-350М.14.00.00.- 1 дана
дискілі пышақ 2 мм МПР-350М.10.00.00- 1 дана
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
- Бағасы: 630 000 ₸













