Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 810 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Картофелечистка ТР 350
Габариты:Длина (мм): 750
Ширина (мм): 500
Высота (мм): 810
Объем и вес:Масса нетто: 50kg
Питание:Номинальный ток: 220v
Потребляемая мощность: 1.5kW
Номинальная частота: 50hZ
Технические характеристики:Производительность: 8-12kg/h
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 173 000 ₸







