Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 21 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 65 кг |
Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 389 000 ₸










