| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
|
Өндіруші |
Торгмаш Баранович (Беларусь) |
|
Ел |
Беларусь |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
560х500х420 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
584х500х441 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
СЭҚ ТН коды |
8438500000 |
|
Тауардың коды |
н0000150251 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
39 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
45 |
|
Кернеу/жиілік |
220В |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
2.2 |
|
Өнімділік, кг/сағ |
300 |
МИМ-300М-01 ет тартқышы ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында шұжықтарды толтыруға арналған.
Климаттық нұсқада ГОСТ 15150-69 сәйкес плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін шығарылады.
МИМ-300М-01 ет тартқышында сапасыз ет өнімдерін өңдеу кезінде шнек тоқтаған жағдайда "Кері" режимі қамтамасыз етіледі.
"Реверс" батырмасын басу арқылы өнімді тиеу аузына қайтаруға болады, содан кейін оны қайта өңдеуге жіберуге немесе ет тартқыштан жинақты бөлшектемей алып тастауға болады: пышақтар-торлар-шнек.
МИМ-300М-01 ет тартқышы тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады.
Жүк көтергіш жақтаудың жеңіл конструкциясы және бөлшектердің ең аз саны машинаны пайдалануды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді.
МИМ-300М-01 ет тартқышында тегіс, дыбыссыз жұмысты қамтамасыз ететін және өңделмеген етті өңдеуге мүмкіндік беретін шығыс білігінде жоғары айналу моменті бар құрт редукторы қолданылады.
Пышақтар жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
Сипаттамалары:
Максималды өнімділік, кг/сағ, кем емес * - 300
Котлет массасын қайталап ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 100
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 2,2
Орнатылған қуат, кВТ - 1,5
Токтың түрі - бір фазалы, ауыспалы
Номиналды кернеу, В - 220
Жиілігі, Гц - 50
Бұранданың айналу жиілігі, айн/мин - 185
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес - 560х480х410
Салмағы, кг, артық емес - 39
- Бағасы: 485 000 ₸





