Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Ені | 1370 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 830
Ені (мм): 1370
Биіктігі (мм): 550
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 75 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220v
Тұтынылатын қуат: 400w
Номиналды жиілік: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:
Қосымша ақпарат:
Ерекшеліктері:Түрі: Үстел үсті
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 769 000 ₸







