| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Массасы | 49 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 576 мм |
| Ені | 522 мм |
| Биіктігі | 980 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ара пішіні | Таспа |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 650 Сейсенбі |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: http://torgline.kz
Техникалық сипаттамалар
|
Өндіруші |
ROAL MEAT |
|
Ел |
Қытай |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
576х522х980 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
580х550х1000 |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
8438500000 |
|
Тауардың коды |
н0000222889 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
49 |
Roal Meat W250BC етке арналған таспалы ара шағын цехтарға, асханаларға, мейрамханалар мен дүкендерге жарамды.
Жаңа піскен немесе мұздатылған ет өнімдерін, соның ішінде сүйектері бар өнімдерді кесуге арналған.
Жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Корпус боялған металл
- Тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс үстелі
- Таспалы жайманың екі бағыттаушы дөңгелегінде шектеу бортының болуы
- Өнімнің қима енінің шкаласы және қос бекіткіш пластина
- Араның биіктігін реттеу
- Технологиялық кескіш тесік және ет-сүйек үгінділерін жинауға арналған науа
- Жоғарғы дөңгелекті көлденеңінен ішкі реттеу
- Ара полотносының үстіңгі және астыңғы тазалағыштары
- Өнім итергішінің саңылауға дейінгі бекітпесі
- Екі қосалқы аралау қалақтарының болуы.
Сипаттамалары:
Үстелдің өлшемі, мм: 550x425;
Жайма жылдамдығы, м/сек: 15;
Араның биіктігі, мм 0-260;
Араның ені, мм 150
Таспа төсемінің өлшемі - 1710х16х0.6;
Орауыштың диаметрі, мм: 220;
Қосылу, Сағат: 220;
Қуаты, кВТ: 1,1;
Габариттік өлшемдері ЛхШхВ, мм: 576х522х980;
Қаптамадағы габариттері ЛхШхВ, мм: 580х550х1000;
Салмағы, кг: 49.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: http://torgline.kz
- Бағасы: 260 000 ₸











