Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| сыйымдылық материалы | металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Ені | 620 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
Сипаттамасы
Кернеуі: 220В
Қуаты: 6 кВТ
Бумен пісіру уақыты: 35-60 мин
Қатарлар саны: 6
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 184 600 ₸








