| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 530 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 375
Ені (мм): 460
Биіктігі (мм): 630
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 1,5кг
Пайдалы көлем: 10Л
Жалпы көлемі: 10Л
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220v
Тұтынылатын қуат: 500 Вт
Техникалық сипаттамалар:Жылдамдық: 360 айн/мин дейін
Қосымша ақпарат:Деңгейлер саны: жылдамдықтың 5 деңгейі
Номиналды кернеу: 220 В.
Номиналды қуаты: 500 Вт.
Жалпы көлемі: 1,5 кг.
Шөміштің сыйымдылығы: 10л.
араластыру осінің қисаюы: 360 айн/мин Д, 164 айн/мин. 5 жылдамдық.
Түрі: стационарлық.
Қондырмалар: қалақ, ілмек, бұлғауыш
. Ұзындығы 37,5 см, ені 46 см, биіктігі 63 см.
Металл корпус, тот баспайтын болаттан жасалған тостаған, түсі күміс. Үстел үсті. Қуат және іске қосу/тоқтату түймелері бар. Жылдамдық пен биіктікті реттегіштер.
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
- Бағасы: 154 900 ₸







