Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 8 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 8 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 1450 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
F13M плитасы
Өлшемі Д/Ш/В 1600х860х760мм
Тот баспайтын болат, 8 конфорка (27см)
Тамақтандыру- Пропан (1кг) Табиғи газ(6,5м2) Бутан(1,5 кг)
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 1600
Ені (мм): 860
Биіктігі (мм): 760
-
- Барлық тауарларды көру үшін сілтеме бойынша өтіңіз: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 187 000 ₸






