Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде реттеу, Артқы жарық |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 190 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Ені | 1710 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
| Ішкі ені | 1230 мм |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 880
Ені (мм): 580
Биіктігі (мм): 1130
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 110 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 380В
Номиналды жиілік: 50
Электр энергиясын тұтыну: 12.6кВТ*сағ/24
Техникалық сипаттамалар:Температуралық режим: +300С
Қосымша ақпарат:Науаның биіктігі: 20
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 690 000 ₸





