Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 300 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 270 айн/мин |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.55 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 600 мм |
Көкөністерді, фриді кесуге арналған аппарат
Көкөністерді кесуге арналған аппарат. Қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қолданылады.
Сипаттамалары:
Қуаты: 0.55 кВТ
Кернеуі: 220 В
Жылдамдық: 350 айн/мин.
Салмағы: 31 кг
Өлшемдері: 580*245*510 мм
Саптамалар саны: 6
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 263 000 ₸













