Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 925 мм |
| Ені | 1402 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 184 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1400 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
Негізгі сипаттамалары
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Көлем | 1000 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ/сағ |
| Ені | 1402 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Биіктігі | 2028 мм |
| Ені (қаптамада) | 1490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 744 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2125 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х455 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптама көлемі: 2,56 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 597 000 ₸




