Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 140 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.5 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15 кг |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 310
Ені (мм): 390
Биіктігі (мм): 860
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 15 кг
Номиналды жиілігі: 50гц
Техникалық сипаттамалар:Есептеу материалы: тот баспайтын болат
Сыйымдылығы: 15 кг
Қамыр илегіш нан-тоқаш өнімдерінің, пиццаның, кондитерлік өнімдердің және т.б. ірі партияларын өндіру процесінде пайдалануға арналған. Асханаларда, мейрамханаларда, пиццерияларда және кафелерде белсенді жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Ықшам спиральды қамыр илегіштің көмегімен сіз күн сайын бірнеше жүз килограмм қамыр массасын аласыз.
Номиналды қуаты: 50гц
номиналды ток 220
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 112 000 ₸






