Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Дебис |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 100 л/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 10 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Термореттегіш, Су жоқ кезде автоматты өшіру |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Диаметрі | 235 мм |
| Ені | 235 мм |
|
Өндіруші |
ДЕБИС |
|
Ел |
Ресей |
|
Кіріс кернеуі, В |
380 |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
250х250х360 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
|
|
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
4.2 |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
10 |
Түрі: ағынды. Өнімділігі: 100 л/сағ. Суды қайнағанға дейін қыздыру уақыты (артық емес): 2 мин. Корпус - тот баспайтын болат, жұмыс бөлігі - термопластикалық. Қақпақпен, су төгетін клапанмен, су деңгейінің сенсорымен, кабель кірісімен жабдықталған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 156 000 ₸




