Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш сөре |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Жалпы көлемі | 420 л |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Мұздатқышты жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 1 |
| Климаттық класс | T, ST |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Супер мұздату | Жоқ |
| Шу деңгейі | 41 дБ |
| Корпусты жабу | эмаль бояуы |
| Қуатты өшіру индикаторы | жарық индикаторы |
| жинақтағыштың материалы | металл |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 840 мм |
| Ені | 1294 мм |
| Тереңдігі | 598 мм |
| Салмақ | 59 кг |
Кеудеге арналған мұздатқыш - бұл көптеген тауарлар мен мұздатылған тағамдарды (ет немесе балық жартылай фабрикаттары, сусындар, балмұздақ, көкөніс кесектері және т.б.) сақтауға және мұздатуға арналған арнайы құрылғы.
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 1294
Ені (мм): 598
Биіктігі (мм): 840
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 59 кг
Тамақтандыру:Номиналды ток: 1.35A
Тұтынылатын қуат: 220-240v
Номиналды жиілік: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Хладагент: R600a/65g
Климат түрі: T
Номиналды кернеу: 220-240 В Номиналды жиілік: 50 Гц
Номиналды ток: 1,35 А
Сақтау көлемі: 420 л Климат түрі: T
Электр тоғымен зақымдану сыныбы: 1
Хладагент/құю: R600a/65g
Көбіктендіргіш: CsH10 Таза салмағы: 59 кг
Шығарылған күні: штрих-кодты қараңыз
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸









