Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Шредердің клапаны | + |
| Температуралық режим | 0-ден +6 °C-қа дейін |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Ені | 710 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ені (қаптамада) | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2290 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | R 0.7 – S |
Сипаттамасы
Тоңазытқыш шкаф Арқо R0.7–С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен, құлпы бар топсалы есікпен және биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есіктер
- Тұтас құю корпусы
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Хладагент R134а, R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 650 л
- Сөрелер саны: 5
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 3,5 кВТ*сағ
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 40 °C дейін
- Ылғалдылығы: 80%-ға дейін %
- Ішкі көлемнің биіктігі: 1700 мм
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 440 000 ₸






