Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Шредердің клапаны | + |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | динамикалық |
| Есіктің орындалуы | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ/сағ |
| Ені | 697 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Биіктігі | 2028 мм |
| Ені (қаптамада) | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2125 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 137 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R134a
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Есіктердің ашылатын жақтарын өзгерту мүмкіндігі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптама көлемі: 1,7 м3
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 490 000 ₸




