| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Салаттарға арналған, Жемістер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Сусындар үшін, Етке арналған, Пиццаға арналған, Тестке арналған, Ірімшіктер үшін, Суши үшін, Балыққа арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу, Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Шредердің клапаны | + |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Орындалуы | соқыр есіктер |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.4-тен 0.55 кВТ-қа дейін |
| Ені | 735 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Биіктігі | 2064 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Ені (қаптамада) | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 2160 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 149 келі |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Хладагент: R404а
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 12 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптама көлемі: 1,84 м3
Мұздатқыш шкаф серия Standard қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
- Бағасы: 612 000 ₸




