Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуыру дәрежесін реттеу | Иә |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 210 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пісіру уақыты | 5 мин |
Техникалық сипаттамалар:
- Қуаты: 5000 Вт
- Кернеуі: 220 В
- Температура: 50-300 ℃
- Өлшемдері: 600*650*(350+120) мм
- Тордың өлшемі: 540х400 мм
- Салмағы: 48 кг
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 245 000 ₸




