Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 9 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 280 мм |
| Негізгі | |
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| Шығын материалдарының түрі | Тәтті мақтаға арналған таяқшалар, Бояғыш |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мақсаты | Мақта кәмпиттері үшін |
Артықшылықтары:
1) Жиынтыққа аккумулятор кіреді
2) Батареяны шығармай-ақ зарядтауға болады
3) Жағдайдың орнына толық тәуелді болмау
4) кіріктірілген аккумулятордың арқасында сіз адамдар көп келетін кез келген жерде сату нүктесін орната аласыз
-
Габариттік өлшемдер
-
Салмағы 6 кг
-
Биіктігі 350 мм
-
Ені 280 мм
-
Ұзындығы 280 мм
-
-
Негізгі
-
Қуат батареясы
-
Кепілдік мерзімі 6 ай
-
Өндіруші ел Қытай
-
Материал Тот баспайтын болат
-
Кәсіби тағайындау
-
Түрі Қант мақтасы аппараты
-
Жағдайы Жаңа
-
Газбен жабдықтау көзі
-
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 103 000 ₸











