Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Номиналды қуат тұтыну | 220 Вт |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер, Тостағанды орнату және алу кезінде қозғалтқышты автоматты түрде іске қосу |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Ені | 190 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 700 мл |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
|
Өндіруші |
ROAL |
|
Ел |
Қытай |
|
Кіріс кернеуі, В |
220 |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
190х190х510 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
235х225х575 |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
|
|
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
2.9 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
3.4 |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
0.18 |
|
Көлемі, л |
0.7 |
Бір стақаны бар коктейльдерге арналған араластырғыш 700 мл. Ең жақсы нәтижеге қол жеткізу үшін алдымен стақанға сұйық ингредиенттерді құйып, содан кейін қатты заттарды қосу ұсынылады.
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 400 ₸




