Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Қуат көзі | Газ |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 6 д. (дана) |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 300 кг |
| Биіктігі | 1520 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 960 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Күміс |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 300 |
Сипаттамасы
Ж/Е/Ш: 685х100х110
Номиналды кернеу 220В
номиналды жиілігі: 50-60гц
газдың қысымы: 2800-3000pa
Сақтау температурасы: 20°C- 400°C
Пісірме табақтар: 2
Ұяшықтар саны: 2
Температураны реттеу: 50-300
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 409 000 ₸





