Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тік нан кескіш |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды өнімділік | 240 дана/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Кесу қалыңдығы | 12 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Жалпы биіктігі | 710 мм |
| Жалпы ұзындығы | 700 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Туралған нан өнімдерінің параметрлері | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ұзындығы | 380 мм |
|
Өндіруші |
ROAL BAKERY |
|
Ел |
Қытай |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
720x472x720мм |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
8438101000 |
|
Тауардың коды |
н0000220682 |
|
Қуаты, кВТ |
0.37 |
|
Кернеу/жиілік |
220В |
|
Өнімділік, дана/сағ |
180 |
|
Наубайханалық бағыт |
Иә |
Нан кескіш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сауда кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Машина нан кесу үшін қолданылады. Кесу автоматты түрде, өнімнің өз салмағымен көлбеу пластина бойымен жүзеге асырылады. Нан белгіленген қалыңдықтағы тілімдерге кесіледі. Кесудің қалыңдығы өзгермейді.
Үстел үсті конструкциясы
Габариттік өлшемдері, мм 720x472x720
Орнату қуаты, кВТ 0,37
Кернеу, 220-да
Кесудің максималды ұзындығы, мм 360
Өнімділік, бул./ч. 180
Тіліктің қалыңдығы, мм 12
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 273 000 ₸




