Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 39 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
Шкаф ашытқы қамырынан жасалған дайындамаларды пісірер алдында түпкілікті тексеруге арналған. 8 пісіру парағын сақтайды. Бір есікпен және еденмен жабдықталған. Сұр алюминийден жасалған.
Сипаттамалары:
- Қуат көзі: 220 В
- Қуаты: 2400 Вт
- Сөрелер саны: 8
- Өлшемдері: 490*690*1250 мм
- Қораптағы өлшем: 544*737*1344 мм
- Температуралық режим: 30 ~ 90 ℃
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 171 600 ₸




