Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 3 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 530 мм |
| Жалпы ені | 1500 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 22.91 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
|
Өндіруші |
ПИШТЕХ |
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
1500х530х870(890) |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
7324290000 |
|
Тауардың коды |
н0000115287 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
22.91 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
30.6 |
|
Сыйымдылық материалы |
тот баспайтын болат маркасы AISI 430, қалыңдығы 0,8 мм. |
|
Қаңқа материалы |
Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
|
Араластырғышқа арналған тесік |
Жоқ |
|
Бөлшектелген түрде жеткізіледі |
Иә |
|
Сыйымдылық өлшемі (ЛхШхГ), мм |
430х430х300 |
Дәнекерленген сыйымдылық қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сыйымдылықтың өлшемдері 430х430х300 мм.
Моншақсыз және шүмекке арналған тесіксіз. Сөре жоқ.
Ваннаның қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған, өлшемі 38х38 мм.
Диаметрі 52 мм су төгетін тесік.
Ваннаның аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеу үшін реттелетін тіректермен жабдықталған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптамасы гофрокартон, бір орын.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 93 600 ₸




