| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат, Мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел түрі | Арал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 24.91 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 600 мм |
Техникалық сипаттамалар
|
Өндіруші |
ПИШТЕХ |
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
1500х600х870(890) |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
1530х620х70 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
СЭҚ ТН коды |
9403208009 |
|
Тауардың коды |
н0000111763 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
27.26 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
27.4 |
|
Қаңқа материалы |
Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
|
Үстел үсті материалы |
Тот баспайтын. қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы болат |
|
Борттың болуы |
Жоқ |
|
Сөре |
Тор |
Үстел үсті қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы кемінде 16 мм ДСП (ламинатталған ДСП парағы) арқылы қосымша нығайтылған.
Ернеуі жоқ. Сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған тор.
Қосымша мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған тұтас сөре сатып алынады, ол тор сөренің үстіне орнатылады.
Қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм, өлшемі 38х38 мм мырышталған болаттан жасалған.
Үстелдің аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін реттеуші тіректермен жабдықталған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптамасы гофрокартон.
- Бағасы: 53 000 ₸




