Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 25.51 кг |
|
Өндіруші |
ПИШТЕХ |
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
900х600х870(890) |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
940х630х110 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
СЭҚ ТН коды |
9403208009 |
|
Тауардың коды |
н0000108749 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
18 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
18 |
|
Қаңқа материалы |
Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
|
Үстел үсті материалы |
Тот баспайтын. қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы болат |
|
Борттың болуы |
Иә |
|
Сөре |
Тор |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 500 ₸




