Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 20 л |
| Тестті жүктеу | 9 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 770 мм |
| Салмақ | 60 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
|
Өндіруші |
ROAL |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
390х240х440 мм |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
490х315х540 мм. |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
Жылдамдықтар саны |
1 |
|
Жинақтау |
ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-ло |
|
Кернеу/жиілік |
220-240 В / 50 Гц |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
0.6 |
|
Көлемі, л |
5 |
|
Айналу жылдамдығы, айн/мин. |
100-1000 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 115 900 ₸




