Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Барға арналған |
| Максималды өнімділік | 30 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 33 кг |
Бренд: Backercraft
Үлгі: GB-150
Номиналды кернеу: 220V
Қуаты:780 Вт
Номиналды жиілік: 50Гц
Өлшемдері: Д/Ш/В 60х80х150см
Салқындатқыш: R22
Басқарма: электрондық
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 629 000 ₸







