Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Барға арналған, HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Fast-food |
| Максималды өнімділік | 30 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 33 кг |
Сипаттамасы
Модель:DIMC-100(ZFK100)
Өнімділігі: 100 кг/24 сағ
Хладагент: R404/580 кг
Салмағы 65 кг
Номиналды ток: 4.1 А
Кернеуі: 220 В 50 Гц
Өлшемдері: 670х670х880 мм
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 416 000 ₸




