Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Максималды өнімділік | 30 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 33 кг |
Үлгі: DIMC-40(ZFK40)
Кернеуі:220В/50Гц
Номиналды ток:2,1 А
Мұздың максималды шығымы: 40 кг/24 сағ
хладагент: R134a/ 240 г
Өлшемдері:510*570*815 мм
оқшаулау сыныбы: l
салмақ:33 келі
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 305 000 ₸






