Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Максималды өнімділік | 30 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 33 кг |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 510
Ені (мм): 430
Биіктігі (мм): 760
Тұтынылатын қуат: 1,6 А
Номиналды жиілігі: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Хладагент: R134a/ 180 г
Мұз жасаушы сусындарды ұзақ уақыт салқындату, сондай-ақ кейбір тағамдарды ұсыну үшін қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кеңінен қолданылатын жоғары тығыздықтағы және кристалды мөлдір мұзды өндіруге арналған.
СипаттамасыҮлгі: DIMC-30(ZFK30)
Кернеуі:220В/50Гц
Номиналды ток: 1,6 А
Мұздың максималды шығымы: 30 кг/24 сағ
хладагент: R134a/ 180 г
Өлшемдері:510*430*760мм
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 255 000 ₸






