Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Кемелерге арналған, Көше саудасы, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 390 мм |
| Салмақ | 19 кг |
Сипаттамасы
Ұзындығы 60,5 см. ені. биіктігі 56 см. 40,5 см
Өртті реттеу
1 оттықтар
Түрі - едендік
Пропан және табиғи газ
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 57 000 ₸






