Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 140 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.5 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15 кг |
Қамыр араластырғыш 25 кг (L)
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 580
Ені (мм): 770
Биіктігі (мм): 700
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220V
Номиналды жиілік: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Есептеу материалы: тот баспайтын болат
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 120 000 ₸






