Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 39 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
WFX-9 ТҰРАҚТЫ ШКАФ
Ашытқы қамырынан жасалған тез мұздатылған жартылай фабрикаттарды тексеруге арналған сөреден тұратын шкаф
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған жартылай фабрикаттарды, кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін тексеруге арналған.
ұзындығы 67,5 см, ені 50см, биіктігі 125см
Вольт: 220В
Қуат: 2.6Вт
номиналды жиілігі: 50гц
Температураны реттеу мүмкіндігі бар: 30-дан 85°C-қа дейін
1-ұяшық
бекіту үшін 9 кесу арқылы
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 139 000 ₸






