Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 83 кг |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ашық сұр |
Представляем вашему вниманию все виды жарочных шкафов
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 100 000 ₸





