Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Түсі | Сұр |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 610 мм |
| Биіктігі | 1270 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі ұзындығы | 600 мм |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 900
Ені (мм): 570
Биіктігі (мм): 360
Көлемі мен салмағы:
Тамақтандыру:Номиналды ток: Номиналды кернеу:220 Вт
Тұтынылатын қуат: 3,2 кВТ
Номиналды жиілігі: 50 Гц
Техникалық сипаттамалар:Сыйымдылығы: 1 (ТАБА)
Қосымша ақпарат:
Ерекшеліктері:Ылғалдан қорғау дәрежесі: IPX4
Әртүрлі өнімдерден: мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды пісіруге, кептіруге, бұқтыруға, қуыруға, сондай-ақ қамырдан жасалған бұйымдарды пісіруге арналған.
Өлшемдері (ЛхШхВ): 900x570x360 мм
Үлгі:LKB-101D
Номиналды кернеу:220 Вт
Судан қорғау: IPX4
Қуат:3,2 кВТ
Номиналды жиілігі: 50 Гц
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 93 000 ₸







