Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 530 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 375
Ені (мм): 430
Биіктігі (мм): 600
Көлемі мен салмағы:Таза салмағы: 45 кг
Пайдалы көлемі: 10 литр
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220В
Тұтынылатын қуат: 0.37 кВТ
Номиналды жиілік: 50Гц
Техникалық сипаттамалар:Есептеу материалы: металл, тот баспайтын болат
Жылдамдық: араластыру жылдамдығы: (170/55 айн/мин).
Сыйымдылығы: Қамырдың сыйымдылығы: 1,0 кг
Қосымша ақпарат:
Ерекшеліктері:Жиынтыққа кіреді: 3 қондырма: ысқыш, ілмек және қалақ
Саптамалары бар планеталық араластырғыштар мейрамханалар мен басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының асханаларында әртүрлі өнімдерді араластыруға және шайқауға арналған, олар жоғары сапалы өнімдерді - әртүрлі кондитерлік қоспалар мен кремдерді алуға мүмкіндік береді.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 161 200 ₸








