Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау, Алынбалы ванна, Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Жинақта себеттің болуы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Фритюрница двойная EG-6L2
Өлшемдері:Ұзындығы (мм): 550
Ені (мм): 400
Биіктігі (мм): 280
Көлемі мен салмағы:Пайдалы көлем: 6L*2
Жалпы көлемі: 6L*2
Тамақтандыру:Номиналды ток: 220В
Номиналды жиілік: 50Гц
Электр энергиясын тұтыну: 2*2.5кВТ/сағ*24
Для просмотра всех товаров переходите по ссылке: http://torgline.kz
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 81 500 ₸





